OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.03.2024r.

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

1. Jutro obchodzić w Kościele będziemy święto św. Kazimierza, królewicza. To dzień imienin ks. Kazimierza Kardynała Nycza – polecajmy go w naszych modlitwach.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy wieczornej, odbędzie się modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. Tego dnia też zapraszamy na Godzinę Świętą od 23:00 do 24:00.
  3. W niedzielę za tydzień, 10.03.:
    • na Mszę o 10:30 ks. Proboszcz zaprasza rodziców i dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej,
    • po Mszy o 12:00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich kół różańcowych,
    • o 18:00 odprawiona zostanie Msza w intencji ojczyzny,
    • o 19:00 (po Mszy wieczornej) będzie spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.
  4. Przypominamy, że za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami.
  5. Nasza parafia wraz z Centrum Kultury Wilanów organizuje autokarowy wyjazd wielkopostny w dniach 15-16 marca do Kalwarii Warmińskiej, Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Koszt: 250 złotych, zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  6. Caritas Archidiecezji Warszawskiej zachęca do przekazania 1,5% podatku na rzecz tej organizacji. Informacje o sposobie złożenia deklaracji dostępne są w gablocie.
  7. Tradycyjnie zapraszamy też do czytania Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Naszego Dziennika i Wiadomości Powsińskich.