Intronizacja serca Pana Jezusa i Niepokalanego serca Maryi

Tydzień IV: Pokora - Zgoda na cały Boży Plan

2020-05-04 o 12-05

TYDZIEŃ IV: POKORA. ZGODA NA CAŁY BOŻY PLAN
Postanowienia z pierwszych  trzech tygodni nowenny  można podsumować jednym zdaniem: Idę za Chrystusem. Tematem czwartego tygodnia rozważań jest pokora. Zgoda na cały Boży plan.

Intronizacja

Tydzień III: Idę z Chrytstusem. Pytanie: Jestem gotowy?

2020-05-03 o 12-05

TYDZIEŃ III: IDĘ Z CHRYSTUSEM

PYTANIE: JESTEM GOTOWY?

W poprzednim tygodniach zastanawialiśmy się nad brakiem posłuszeństwa Bogu i zadawaliśmy sobie pytanie „ile „ja” jest w tym co robię? Tematem tego tygodnia rozważań jest przygotowanie do pójścia za Chrystusem.

Intronizacja

Tydzień II: Świadek Chrystusa. Pytanie: To Ja?

2020-05-02 o 12-05

TYDZIEŃ II: ŚWIADEK CHRYSTUSA PYTANIE: TO JA?

W kolejnym, drugim już tygodniu, naszych zmagań ze sobą, idziemy dalej w naszej przemianie życia. Zastanawiamy się nad kwestią: czy jestem świadkiem Chrystusa w świecie ? Aklamacja z Niedzieli (26.04.2020 rok), w której rozpoczynamy drugi tydzień przygotowań, brzmi: „Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz.” (Łk 24, 32).

Intronizacja

Tydzień I: Być posłusznym Bogu. Pytanie komu chcecie służyć?

2020-05-01 o 12-05

Tydzień I: Być posłuszny Bogu

Oczekując, na interwencję z Nieba, musimy mieć świadomość, że nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni, w historii ludzkości, Bóg daje nam wybór: Komu chcesz służyć?

Intronizacja

Przygotowanie do Intronizacji serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi w naszych rodzinach i naszej parafii

2015-01-01 o 12-01

Dziewięciotygodniowa nowenna przed Intronizacją Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Mary w naszych rodzinach i w naszej parafii, jest wezwaniem do przemiany życia, bez wielkich słów, w formie prostych pytań. Intronizacja nastąpi w dniu 21 czerwca 2020.

Czym powinniśmy się zająć? Co jest ważne? Gdzie są te miejsca „brudne”, których jeszcze nie umiemy pokazać Jezusowi, przychodzącemu do nas w gościnę?