Ogłoszenia parafialne - 06.11.2022 R.

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 12:00 adoracja i procesja Eucharystyczna.
  2. Dziś, o godz. 19:00 pierwsze spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w Sali domu parafialnego.
  3. Zapraszamy do obejrzenia wystawy z okazji 100-lecia powstania Warszawskiej Prowincji Sióstr Felicjanek. Wystawa będzie eksponowana do 12.11. W niedzielę wystawę zobaczyć można na zewnątrz kościoła, w ciągu tygodnia w nawie bocznej.
  4. 7 listopada wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na spacer pamięci poległych za Ojczyznę, spoczywających na cmentarzu Parafialnym i Powstańczym. Spacer rozpocznie się o godz. 18:30, przy Szkole Podstawowej, od strony ul. Ulubionej. Prosimy o przyniesienie lampionów i zniczy. W wypadku złej pogody, uroczystości rozpoczną się po Mszy św. wieczornej w kościele.
  5. W poniedziałek, o godz. 18:00, w salce parafialnej, zebranie Wspólnoty Gruntowo-wodnej.
  6. 11 listopada przypada 104 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w naszej parafii o godz. 7:00. 9:00, 12:00 (w int. Ojczyzny) i o 18:00.
  7. W następną niedzielę, 13 listopada, po Sumie spotkanie dla Kół Różańcowych w kościele. Ponadto zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we środę przypada święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w  czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
    i doktora Kościoła, w piątek św. Marcina z Tours, biskupa, w sobotę św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  9. Przyjmujemy na wypominki roczne w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  10. Dziś rozpoczęliśmy Mszę św. gregoriańską w intencji śp. ks. Jana Świstaka.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.