Ogłoszenia Parafialne 08.04.2024r

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7.04.2024r.

Druga Niedziela Wielkanocy (Święto Miłosierdzia Bożego)

1. Osoby, które dziś przystąpią do sakramentu pokuty i Eucharystii mogą uzyskać darowanie win i kar za grzechy.
  2. Dziś też:
    • po mszy o 12:00 będzie adoracja z procesją eucharystyczną,
    • o 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego,
    • o 16:00 Msza w języku angielskim.
    • po Mszy o 18:00 zapraszamy na adorację pokutną.
  3. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesioną z 25 marca z powodu Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego. Msze jutro będą o 7:00 i 18:00.
  4. W czwartek, 11.04., Sejm będzie debatował nad projektami legalizującymi aborcję na życzenie. Fundacja Pro–Prawo do życia zaprasza tego dnia na Marsz w obronie dzieci, który rozpocznie się o 15:00 Mszą Świętą w bazylice Świętego Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu. Następnie spod pomnika Kopernika przejdzie przez centrum Warszawy pod Sejm. Szczegóły można znaleźć na stronazycia.pl. i w gablocie przed kościołem.
  5. W piątek, 12.04., o 19:00 w Sali Centrum Kultury Wilanów (przy ul. Kolegiackiej 3) w ramach przygotowania do bierzmowania odbędzie się koncert Qulturalne Bierzmowanie. Zbiórka bierzmowanych o 18:30 przed kościołem. Jedyny koszt uczestnictwa to kupno biletów autobusowych w obie strony. Przypominamy o dostarczeniu do księdza Markosa lub przyniesienie na dzień spotkania pisemnej zgody od rodziców na wyjazd.
  6. W niedzielę za tydzień, 14.04., obchodzić będziemy Święto Chrztu Polski. Msza o 18:00 odprawiona zostanie w intencji ojczyzny.
  7. Za tydzień też rozpocznie się XVI Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”.
  8. Zapraszamy do czytania kwietniowego numeru Wiadomości Powsińskich, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Naszego Dziennika.