Ogłoszenia parafialne - 08.09.2023r

08.10.2023r.             XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś Centrum Kultury Wilanów przed starą plebanią organizuje XIII Powsiński Dzień Dyni. Zwracamy uwagę szczególnie na to, że od 8:00 można wymienić elektrośmieci na dynię, a o 13:30 odbędzie się koncert wilanowskiej orkiestry dętej. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  2. W środę kancelaria czynna będzie tylko rano, od 8:00 do 9:00.
  3. W piątek o 18:30 odbędzie się procesja fatimska.
  4. W niedzielę 15.10., ze względu na obchody XXIII Dnia Papieskiego pod hasłem
    Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia, odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. W sobotę 21.10. w godz. 10:00-15:00 Siostry Felicjanki zapraszają dziewczęta w wieku 14-17 lat do swojego domu zakonnego w Powsinie na tzw. dzień skupienia. W programie: Eucharystia, konferencja, adoracja i integracja. Siostry zachęcają do udziału dziewczęta, które chciałyby odkrywać darmową miłość Bożą oraz spędzić czas z Panem Bogiem we wspólnocie.
    Zapisy u s. Natalii, zakrystianki, i s. Idy. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
    • w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego;
    • w sobotę – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.