Ogłoszenia parafialne - 09.07.2023 R.

09.07.2023,

Czternasta Niedziela Zwykła.

1. Dziś o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny.
  2. W czwartek, 13 lipca, po Mszy świętej wieczornej procesja Fatimska wokół kościoła. Zapraszamy Koła Różańcowe i wszystkich Parafian. Po nabożeństwie adoracja do godz. 20:00.
  3. Nasza Parafia poszukuje osoby, która podjęłaby się pracy przy terenie naszego kościoła – prace porządkowe, konserwatorskie. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu
    z księżmi.
  4. W tym tygodniu w Liturgii obchodzić będziemy: we wtorek święto św. Benedykta z Nursji, Opata, Patrona Europy, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika, w czwartek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w sobotę wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.