Ogłoszenia parafialne - 11.07.2021 r.

XV Niedziela Zwykła

1. We wtorek z racji 13 dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  2. Podczas wakacji spowiedź w dni powszednie tylko przed Mszą św. Rano od godz. 6.45, a popołudniu od godz. 17.30.
  3. Dzieciom i młodzieży, które zakończyły rok szkolny przypominamy, aby pamiętali w okresie wakacji o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  4. Przypominamy, że pomimo wakacji w kościele obowiązuje nas odpowiedni ubiór, godny Bożej świątyni.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; we wtorek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek wspomnienie św. Bonawentury, doktora Kościoła; w piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel
  6. Ks. Kardynał Kazimierz Nycz zachęca do szczepień przeciw Covid19. Szczegółowe informacje na stronie www.archidiecezja.warszawa.pl
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, nowego wakacyjnego  numeru Wiadomości Powsińskich, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszego Dziennika.