Ogłoszenia parafialne - 12.02.2023 R.

12.02.2022

VI Niedziela Zwykła

1. Dziś, o godz. 18:00, Msza święta w intencji Ojczyzny.
  2. Dziś, po każdej Mszy siętej zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemii w Turcji i Syrii.
  3. Dzieci i młodzież rozpoczęły ferie zimowe. W czasie odpoczynku pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie.
  4. 20 lutego, w ramach wizyty duszpasterskiej, księża odwiedzą jeszcze ul. Zakamarek
    i ul. Łęgową. Mieszkańców osiedli Konstancja i Patio, którzy chcieliby przyjąć księdza, prosimy o kontakt w kancelarii lub zakrystii.
  5. Poszukujemy nowych osób, które dołączą do Koła Różańcowego pod wezwaniem Macierzyństwa NMP w Powsinie. Chętnych prosimy o kontakt z p. Hanną Melak (telefon w zakrystii).
  6. W przyszłą niedzielę do naszej Parafii wprowadzone zostaną relikwie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Z tej okazji, podczas Mszy świętych o godz. 9:00, 10:30 i 12:00, nauki głosić będzie o. Mariusz Słowik, franciszkanin, Gwardian klasztoru w Niepokalanowie.
  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy we wtorek wspomnienie świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, Patronów Europy.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.