Ogłoszenia parafialne - 13.09.2020 r.

XXIV niedziela Zwykła Rok A

1. Dzisiaj w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z klasy 4 ze szkoły Lindego z Kabat będą uczestniczyć w Uroczystości I Komunii św. W poniedziałek, wtorek i środę będą przeżywać swój Biały Tydzień.
  2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 i o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii z Powsina będą uczestniczyć w Uroczystości Pierwszej Komunii św. Wszystkie ławki w kościele w nawie głównej będą przeznaczone dla dzieci komunijnych i ich rodzin. Prosimy, aby parafianie niezwiązani z rodzinami dzieci komunijnych przyszli tego dnia na Inne Msze św.
  3. W przyszłą niedzielę 20 września ks. Stanisław zaprasza dziewczęta od godz. 19.00 na egzamin przed bierzmowaniem, a egzamin dla chłopców odbędzie się w niedzielę 27 września od godz. 19.00. Szczegółowe informacje w rozdanych wcześniej materiałach i na stronie na fejsbuku w grupie bierzmowani.
  4. Z racji święta św. Stanisława Kostki zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. w piątek           o godz. 18.00.
  5. Od 13 do 19 września obchodzimy 10 Tydzień Wychowania pod hasłem: „Budujmy więzi”. List pasterski dotyczący wychowania jest zamieszczony w internecie.
  6. Zapraszamy parafian na codzienną adorację: od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do godz. 9.00 i popołudniu od godz. 17.00 do godz. 18.00. Podczas adoracji rano i wieczorem odmawiany jest różaniec.
  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek wspomnienie MB Bolesnej; w środę wspomnienie św. męczenników św. Korneliusza, papieża i św. Cypriana, biskupa; w czwartek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego; w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  8.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i Wiadomości Powsińskich.