OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.10.2023r.

O G Ł O S Z E N I A   P A R A F I AL N E

15.10.2023r.             XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W sobotę w g. 10:00-15:00 siostry Felicjanki zapraszają dziewczęta w wieku 14-17 lat
    do swojego domu zakonnego na Mszę, adorację oraz spotkanie w przyjaznej atmosferze.
    Zapisy u s. Natalii Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  3. W niedzielę 22.10.  o g. 9:00 odbędzie się Msza w int. Radia Maryja i TV Trwam.
  4. W przyszłą niedzielę też o g. 19:00 ks. Markos zaprasza na spotkanie w kościele wszystkich przygotowujących się obecnie do bierzmowania, które odbędzie się w sobotę 18 listopada.
    Przy okazji informujemy, że pierwsze spotkanie dla tych, którzy dopiero rozpoczną swoje przygotowanie, odbędzie się po tegorocznym bierzmowaniu – w grudniu. Dokładna data będzie podana później.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
    • we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
    • w środę – święto św. Łukasza, ewangelisty;
    • w czwartek – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika;
    • w piątek – wspomnienie św. Jana Kantego.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.