Ogłoszenia parafialne - 16.04.2023 R.

16.04.2023

II Niedziela Wielkanocna

Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. Osoby, które w tym dniu przystąpią do sakramentu pokuty i Eucharystii dostąpią zupełnego odpuszczenia win i kar. W naszym kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  2. Dziś o godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Za tydzień w niedzielę 23.04 Msza św. o godz. 16.00 dla Dzieci komunijnych i ich Rodziców.
  4. Za tydzień o 9.00 Msza św. w intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam, za Ojczyznę
    i ofiarodawców.
  5. W tym roku uroczystość św. Wojciecha, wypada w przyszłą niedzielę 23.04, dlatego - zgodnie z normami liturgicznymi - ustępuje III niedzieli wielkanocnej i w całej Polsce jest przeniesiona na poniedziałek 24.04.
  6. W dniach 23-29 kwietnia będziemy przeżywali XV Tydzień Biblijny pod hasłem Wierzę
    w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego
    . Tydzień Biblijny otworzy Niedziela Biblijna i Siódme Narodowe Czytanie Pisma Świętego – w tym roku czytana będzie Ewangelia wg św. Jana.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika