OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.06.2024r.

Jedenasta Niedziela Zwykła

1. Kolejne spotkanie dla bierzmowanych, z panem Krzysztofem Lubomirskim, odbędzie się, dziś po mszy wieczornej, w sali naprzeciwko kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
    • w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. W przyszłą sobotę, 22.06, na 12:00, zapraszamy ministrantów i scholę wraz z rodzicami na wspólne świętowanie z okazji zakończenia roku szkolnego. W planie są: wspólne ognisko za starą plebanią i atrakcyjne zabawy.
  4. Ks. Markos zachęca do uczestnictwa w dwóch wyjazdach wakacyjnych organizowanych przez międzynarodową Wspólnotę Emmanuel:
    • Forum Nastolatków dla młodzieży w wieku 14-18 lat w dn. 20-25 lipca,
    • Forum Młodych dla młodych dorosłych w wieku 18-30 lat w dn. 25-28 lipca.
    • Oba spotkania odbędą się na terenie Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach k. Warszawy.

W czasie tych kilku wakacyjnych dni, każdy może w osobisty sposób doświadczyć miłości Boga, odpowiedzieć sobie na ważne życiowe pytania i poznać ludzi, dla których wiara i drugi człowiek są istotni. W programie nie zabraknie czasu na modlitwę i refleksję, wspólną zabawę i zdobywanie nowych umiejętności.

Więcej informacji o Forum na plakatach poniżej i w gablocie kościoła oraz u ks. Markosa, a także na Facebooku @Forum Emmanuel oraz na stronie www.emmanuel.info.pl.

1. Zapraszamy do czytania Niedzieli, Gościa- i Małego Gościa Niedzielnego oraz Naszego Dziennika.