Ogłoszenia parafialne - 18.04.2021 r.

III Niedziela Wielkanocy Rok B

1. Dzisiaj w III niedzielę Wielkanocy rozpoczynamy ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” Zachęcamy rodziców, aby wraz z dziećmi czytali Pismo Święte.
  2. Kandydatów do bierzmowania, którzy w czerwcu przyjmą ten sakrament bierzmowania zapraszamy na spotkanie wspólne dzisiaj o godz. 19.00.
  3. Kandydatów do bierzmowania (grupę młodszą) zapraszamy na kolejne spotkanie w grupach w przyszłą niedzielę 25 kwietnia po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na Radio Maryja.
  5. W środę o godz. 18.00 Msza św. będzie celebrowana za + ks. Bogdana Jaworka od Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  6. W każdy czwartek w naszej parafii trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 18.30 do 20.00. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w ciszy.
  7. W piątek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Zachęcamy parafian do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Wzór formularza jest wywieszony w gablocie parafialnej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz Naszego Dziennika.