Ogłoszenia parafialne - 20.09.2020 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 10.30 i o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii z Powsina będą uczestniczyć w Uroczystości Pierwszej Komunii św. W poniedziałek, wtorek i środę będą przeżywać swój Biały Tydzień.
  2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się rocznica I Komunii św. dla wszystkich dzieci, które przed rokiem przyjęły I Komunię św. Próba dla dzieci rocznicowych w środę 23 września o godz. 19.00. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w sobotę 26 września od godz. 9.00 do 10.00.
  3. Dzisiaj w niedzielę 20 września ks. Stanisław zaprasza dziewczęta od godz. 19.00 na egzamin przed bierzmowaniem, a egzamin dla chłopców odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 września od godz. 19.00. Szczegółowe informacje w rozdanych wcześniej materiałach i na stronie na fejsbuku w grupie bierzmowani.
  4. Ks. Stanisław zaprasza młodzież na spotkania grupy młodzieżowej Niniwa oraz inne osoby w piątek o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. dla Koła Przyjaciół Radia Maryja, a następnie spotkanie formacyjne w domu parafialnym. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na katolickie media.
  6. Zapraszamy wiernych do uczestnictwa w uroczystej Mszy św. w piątek 27 września o godz. 12.00 do parafii bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy. Mszy św. będzie przewodniczył kardynał Kazimierz Nycz.
  7. Mamy świadomość, że pewna część parafian z różnych przyczyn nie przychodzi do Kościoła. Prosimy was, drodzy bracia i siostry, abyście zapraszali do uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. swoje rodziny i bliskich, aby jak najwięcej osób mogło przystępować do spowiedzi i Komunii św., żeby Bóg był obecny ze swoim błogosławieństwem w naszych domach.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; w środę wspomnienie św. Ojca Pio, kapłana; w piątek wspomnienie                 bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
  9.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i Wiadomości Powsińskich.