Ogłoszenia parafialne - 19.03.2023 R.

19.03.2023

IV niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, o godz. 16:00 Msza święta dla Dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej, natomiast o godz. 19:00 kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Od środy rozpoczynamy szkolne rekolekcje wielkopostne, które prowadzić będzie ks. diakon Piotr
    z dwoma alumnami Warszawskiego Seminarium Duchownego. Dokładny harmonogram wyjść na rekolekcje został przekazany za pomocą platformy Librus.
  3. W przyszłą niedzielę, 26  marca, rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Głosić je będzie ks. dr Marek Szymula, ojciec duchowny kapłanów Archidiecezji Warszawskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę, podczas każdej Mszy św. Spowiedź, pół godziny przed każdą Mszą świętą. Natomiast 27, 28 i 29 marca (poniedziałek, wtorek, środa), nauki rekolekcyjne głoszone będą podczas Mszy św. o godz. 9:00 i 18:00. Spowiedź w te dni – pół godziny przed Mszą świętą.
  4. We wtorek, 21 marca, o godz. 18:00 odprawiona zostanie Msza święta wynagradzająca za obrażanie papieża, św. Jana Pawła II - intencja od Kół Różańcowych z naszej Parafii.
  5. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i starszą do udziału w spotkaniach grupy młodzieżowej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 24 marca, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
  6. Małżeństwa z naszej Parafii zapraszamy do włączenia się we wspólnotę Kościoła Domowego. Pary zainteresowane pogłębieniem życia duchowego prosimy o kontakt z ks. Mikołajem.
  7. Konferencja Episkopatu Polski prosi, by 20 marca, w poniedziałek, modlić się w intencji pokoju na Ukrainie.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  9. W przyszłą niedzielę, o godz. 9:00 Msza święta w intencji Radia Maryja, Tv TRWAM, Ofiarodawców i Ojczyzny.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.