Ogłoszenia parafialne - 22.10.2023r

22.10.2023r.             XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś na g. 19:00 ks. Markos zaprasza na spotkanie w kościele wszystkich przygotowujących się obecnie do bierzmowania, które odbędzie się 18 listopada o 18:00. Przy okazji informujemy,
    że pierwsze spotkanie dla tych, którzy dopiero rozpoczną swoje przygotowanie, odbędzie się
    po tegorocznym bierzmowaniu – w grudniu. Dokładna data będzie podana później.
  2. W czwartek adoracja potrwa tylko do 19:30.
  3. W sobotę z okazji rocznicy koronacji obrazu MB Tęskniącej po Mszy wieczornej odbędzie się modlitwa dziękczynna.
  4. Przyjmujemy już wypominki – jednorazowe i roczne – w kancelarii i zakrystii.
  5. Pierwszego listopada wypominki będą przyjmowane na cmentarzu od 8:00 do 15:00.
  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
    • w sobotę – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.