Ogłoszenia parafialne - 23.01.2022 R.

III Niedziela Zwykła

1. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną, od 24 stycznia, wizyta duszpasterska będzie przebiegała w następujący sposób: księża będą odwiedzać Rodziny tylko na zaproszenie. Zaproszenia składamy w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszach świętych lub przez telefon – 785 – 593 – 335. Od 14 lutego, dodatkowo, rozpoczną się Msze święte dla Parafian z ulic, których dotychczas nie odwiedziliśmy.
  2. Dziś przypada Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury i rozważania Pisma świętego, jako pokarmu duchowego dla naszych Rodzin, na każdy dzień.
  3. Dziś, o godz. 9:00 Msza święta w intencji Radia Maryja, Telewizji TRWAM, naszej Ojczyzny i Ofiarodawców Radia Maryja. Po każdej Mszy św. zbieramy ofiary na radio Maryja i telewizję TRWAM.
  4. Dziś, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
  5. W piątek, 28 stycznia, obędzie się tradycyjne dziękczynienie miesięczne za koronację obrazu Matki Bożej Tęskniącej. Po Mszy świętej wieczornej, modlitwa dziękczynna.
  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła; we wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w środę wspomnienie św. Tymoteusza i św. Tytusa, Biskupów; w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.