Ogłoszenia parafialne - 24.01.2021 r.

III Niedziela Okresu Zwykłego Rok B - 24.01.2021 r.

1. Dzisiaj w niedzielę 24 stycznia obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy wszystkich do czytania Pisma świętego, aby pogłębić naszą wiarę.
  2. Dzisiaj w niedzielę o godz. 9.00 Msza św. za Radio Maryja i Telewizję Trwam. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej. Zbiórka ofiar do puszki na rozwój Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  3. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na kolejne wspólne spotkanie formacyjne dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00.
  4. W czwartek z racji 28 dnia miesiąca przypada  dzień wdzięczności za koronację obrazu Matki Bożej Tęskniącej. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.
  5. W związku z ogłoszeniem przez papieża Franciszka Roku św. Józefa w naszej parafii     w każdą środę po Mszy św. o godz. 18.00 będzie celebrowane nabożeństwo do św. Józefa.
  6. W przyszłą niedzielę 31 stycznia przez cały dzień pod koniec każdej Mszy św. s. Wiktoria felicjanka będzie opowiadać o Hospicjum prowadzonym przez siostry felicjanki i zarazem do wsparcia ich Hospicjum.
  7. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła; we wtorek  wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego.