Ogłoszenia parafialne - 25.07.2021 r.

XVII Niedziela Zwykła

1. W dniu dzisiejszym, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i modlitwa w intencji kierowców. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy na fundację MIVA Polska.
  2. W środę, 28 lipca, po Mszy św. wieczornej, modlitwa dziękczynna z racji wspomnienia koronacji obrazu MB Tęskniącej.
  3. 1 sierpnia, na cmentarzu wojskowym, Msza św. za Poległych Powstańców, o godzinie 17:00, w godzinę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego.
  4. Podczas wakacji spowiedź w dni powszednie tylko przed Mszą św. Rano od godz. 6.45, a popołudniu od godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny; we środę wspomnienie św. Szarbela, kapłana; w czwartek wspomnienie Św. Marty; w sobotę wspomnienie św. Ignacego Loyoli, kapłana.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, oraz naszego Dziennika.