Ogłoszenia parafialne - 25.10.2020 r.

1. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zbiórka do puszki na Radio Maryja i Telewizję Trwam.
  2. Dzisiaj po sumie o godz. 12.00 spotkanie kółek Żywego Różańca i Róż Różańcowych na salce parafialnej.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Z racji panującej sytuacji nie będzie Mszy św. o 12.00 na cmentarzu. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30 w kościele. Różaniec wspominkowy o godz. 17.00 w kościele. Procesja żałobna po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się w kościele,  a następnie adoracja w ciszy do 17.00.
  4. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz, pomodlić się za osobę zmarłą,  w intencjach Ojca Świętego i przyjąć Komunię św.
  5. W środę z racji 28 dnia miesiąca w parafii przeżywamy Dzień Wdzięczności za koronację obrazu Matki Bożej Tęskniącej. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 – najpierw krótka adoracja, a następnie Apel Jasnogórski.
  6. W przyszłą niedzielę 1 XI o godz. 19.00 kolejne spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania.
  7. Ks. Stanisław organizuje wyjazd zimowy dla dzieci na narty do Poronina do ośrodka Orla Perć w drugim tygodniu ferii w dniach od 23 do 30  stycznia. Całkowity koszt (z wypożyczeniem nart, karnetami na stok) wynosi 1500 zł. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy u ks. Stanisława. W przypadku, gdy sytuacja zdrowotna do końca grudnia się nie poprawi  wyjazd zostanie oczywiście odwołany.
  8. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe i roczne. Można je zgłaszać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę święto św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.
  10. W tym tygodniu w środę imieniny będzie obchodził nasz organista p. Tadeusz. Życzymy mu wszelkiego błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
  11.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Naszego Dziennika.