Ogłoszenia parafialne - 27.03.2022 R.

1. Dziś, o godz. 9:00 Msza święta w intencji Radia Maryja, Telewizji TRWAM, Ojczyzny i Ofiarodawców wspierających Media Katolickie. Po każdej Mszy świętej zbierane są ofiary do puszki na Media katolickie.
  2. Dziś także modlimy  się w intencji trwającego w Kościele Synodu. 29 marca, we wtorek, o godz. 19:00, kolejne spotkanie Synodalne w Sali Domu Parafialnego, które rozpocznie się adoracją w Kościele.
  3. W przyszłą niedzielę, 3 kwietnia rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Głosić je będzie ks. Marcin Ożóg. Nauki rekolekcyjne w niedzielę, podczas każdej Mszy św. Spowiedź, pół godziny przed każdą Mszą świętą. Natomiast 4, 5 i 6 kwietnia (poniedziałek, wtorek, środa), nauki rekolekcyjne głoszone będą podczas Mszy św. o godz. 9:00 i 18:00. Spowiedź w te dni – pół godziny przed Mszą świętą.
  4. Dzieci ze szkoły w Powsinie będą przeżywać rekolekcje w systemie mieszanym – część nauk w szkole, podczas lekcji religii, część w Kościele. Szczegółowy harmonogram wizyt w Kościele został rozesłany do Rodziców za pomocą platformy Librus.
  5. Najbliższe spotkanie grupy młodzieżowej odbędzie się w piątek, 1 kwietnia, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
  6. W naszej Parafii, od 27 marca rozpoczęła się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej, która została przywieziona z Portugalii (Fatimy). Zapisy Rodzin chętnych do włączenia się w peregrynację
    i przyjęcia figury Matki Bożej Fatimskiej na tydzień, u księdza Proboszcza.
  7. Przypominamy, że w naszej Parafii, w każdy czwartek i sobotę, po Mszy św. wieczornej, do godz. 20, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa. Zapraszamy Wszystkich Parafian do udziału w tej Modlitwie.
  8. W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca. Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa
    o godz. 18:00, spowiedź od 6:45 i od 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Chorych odwiedzimy od godz. 9:00. W tym dniu przypada też 15. Rocznica posługi biskupiej w naszej Archidiecezji ks. kard. Kazimierza Nycza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Arcybiskupie.
  9. 2 kwietnia przypada I sobota miesiąca. Różaniec o godz. 17:30. Po Mszy św. adoracja pokutna za Warszawę od 19:15 do 20:30. Tego dnia obchodzimy też 17. Rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Za Jego przyczyną módlmy się o pokój na Świecie i o pomyślność dla naszej Ojczyzny.
  10. Msza święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej ze szkoły w Powsinie, w niedzielę, 3 kwietnia, o godz. 16:00.
  11. Następne spotkanie dla kandydatów do bierzmowanie, 3 kwietnia, w niedzielę o godz. 19:00 w Sali Domu Parafialnego.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.