Ogłoszenia parafialne - 6.02.2022 R.

V Niedziela Zwykła

1. W związku z sytuacją epidemiczną, wizyta duszpasterska zmieniła formułę i przebiega w następujący sposób: księża odwiedzają Rodziny tylko na zaproszenie. Zaproszenia składamy w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszach świętych lub przez telefon – 785 – 593 – 335. Od 14 lutego, dodatkowo, rozpoczną się Msze święte dla Parafian z ulic, których dotychczas nie odwiedziliśmy.
  2. Trwają ferie zimowe. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie.
  3. 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Papież Franciszek wystosował orędzie Bądźcie miłosierni, jak Ojciec Wasz jest miłosierny. Jest ono dostępne w internecie. W tym dniu modlimy się za osoby starsze i w podeszłym wieku, a także opiekujących się chorymi.
  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w czwartek wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy; w piątek wspomnienie NMP z Lourdes.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.