Zmiany księży i sióstr w naszej parafii

KS. MARKOS PŁOŃSKI

Dotychczasowy wikariusz naszej parafii został mianowany wikariuszem parafii Ofiarowania Pańskiego w Warszawie, w dekanacie ursynowskim.

Pozostanie w naszej parafii do 31. lipca br.

Msza pożegnalna ks. Markosa odbędzie się w niedzielę 21.06.2026r. o 10:30.

 

 

KS. RAFAŁ BOGDAŃSKI

Dotychczasowy wikariusz parafii Św. Stefana Króla Wyznawcy w Warszawie, w dekanacie mokotowskim, został mianowany wikariuszem naszej parafii.

Rozpocznie tu swoją posługę 26. sierpnia br.

Termin Mszy powitalnej ks. Rafała będzie podany później.

 

SIOSTRA NATALIA

Dotychczasowa zakrystianka naszej parafii została skierowana do parafii św. Szczepana w Warszawie, prowadzonej przez oo. Jezuitów. Swoje obowiązki obejmie tam od początku września br. 

Msza pożegnalna s. Natalii odbędzie się w niedzielę 21.06.2026r. o 10:30.

 

 

SIOSTRA EWELINA

Dotychczas pracująca w parafii pw. Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście w Warszawie została skierowana do posługi na stanowisku zakrystianki w naszej parafii od września br. 

Termin Mszy powitalnej s. Eweliny będzie podany później.