Ogłoszenia parafialne - 07.05.2023 R.

7.05.2023

V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie Adoracja i procesja Eucharystyczna. O godz. 19:00, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, w salce Domu Parafialnego.
  2. Rozpoczyna się maj, miesiąc, w którym w sposób szczególny oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie. W naszym Sanktuarium nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele i święta o godz. 17:30. Zachęcamy wiernych do ozdabiania przydrożnych kapliczek i do śpiewania Litanii Loretańskiej. 8 maja, na godzinę 16:00 zapraszamy na nabożeństwo majowe i Mszę świętą przy kapliczce przy ul. Czekoladowej, natomiast 16 maja, na godz. 16:00 na nabożeństwo i Mszę świętą przy kapliczce przy ul. Makowej.
  3. Ks. Grzegorz zaprasza na spotkanie grupy studenckiej Christus Vivit, w poniedziałek, o godz. 19:00.
  4. 11 maja, z uwagi na próbę przed I Komunią świętą, nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. 13 maja, w sobotę, zapraszamy na procesję Fatimską po Mszy świętej wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę, 14 maja, Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 18:00. Po Mszy świętej krótka Adoracja pokutna.
  7. W tym tygodniu w Liturgii obchodzić będziemy: w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Naszego Dziennika.