Ogłoszenia parafialne - 18.12.2022 R.

18.12.2022

Czwarta Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy w naszej Parafii rekolekcje adwentowe, które prowadzi o. Grzegorz Filipiuk. Nauki głoszone będą dziś, na wszystkich Mszach świętych, a w poniedziałek i wtorek o godz. 9:00
    i 18:00. Księża spowiadać będą w niedzielę podczas Mszy świętych, natomiast w poniedziałek i wtorek o godz. 8:30 i 17:30. Zachęcamy, by spowiedzi przedświątecznej nie odkładać na ostatnią chwilę.
  2. Dziś, o godz. 19:00, w salce domu parafialnego, odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – jest to pierwsze spotkanie w grupach.
  3. Opłatki wigilijne można nabyć u pana Organisty i u Siostry w zakrystii. Prosimy nie wchodzić na chór, pan Organista, po Mszy świętej, będzie przy stoliku, pod chórem.
  4. Dziś do naszej Parafii dociera Światełko Betlejemskie. Zostanie uroczyście wprowadzone do Kościoła, podczas Mszy św. o godz. 10:30. Zachęcamy do przynoszenia świec i lampionów, dzięki którym światełko można zabrać do domów rodzinnych. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Scholi rozprowadzają natomiast sianko na stół wigilijny.
  5. 24 grudnia wigilia. Tego dnia nie ma Mszy św. o godz. 18:00. Nabożeństwo Słowa Bożego o godz. 23:30, Pasterka o 24:00.
  6. 25 grudnia nie ma Mszy św. o godz. 7:00. Tego dnia Msze święte będą sprawowane o godz. 9:00 (za  Radio Maryja, Telewizję TRWAM, Ofiarodawców i Ojczyznę), 10:30, 12:00 i 18:00. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszki na media katolickie.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.