OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.05.2024r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Pierwsza Komunia Święta dla dzieci ze szkoły Lindego odbędzie się dziś o 12:00.
  2. Dwie próby przed Pierwszą Komunią odbędą się dla szkoły w Powsinie w poniedziałek i czwartek o 19:15.
  3. Msza Święta i nabożeństwo majowe przy ul. Makowej odprawione we wtorek o 16:00. Zapraszamy do uczestnictwa szczególnie mieszkańców Bielawy.
  4. W czwartek nie będzie wieczornej adoracji ze względu na próbę przed Pierwszą Komunią.
  5. W piątek modlić się będziemy za Kościół w Chinach.
  6. W sobotę 25.05. o 10:00 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie dziewięciu diakonów z Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie oraz Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater otrzyma święcenia prezbiteratu z rąk J.E. Kazimierza Kardynała Nycza. Prosimy o modlitwę za przyszłych kapłanów oraz o kolejne powołania do kapłaństwa.
  7. W sobotę też będzie spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą dla dzieci i rodziców:
    • ze szkoły w Powsinie będzie od 09:00 do 10:30,
    • ze szkoły amerykańskiej odbędzie się od 11:00 (a potem próba).
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła,
    • w środę – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy,
    • w czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
    • w piątek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych.
  9. W przyszłą niedzielę o 12:00 będzie Msza za Bractwo Trójcy Przenajświętszej, a po Mszy wieczornej odbędzie adoracja i modlitwa o nawrócenie grzeszników.
  10. Za tydzień też Pierwsza Komunia Święta odbędzie się:
    • o 12:00 dla dzieci ze szkoły w Powsinie,
    • o 15:00 dla dzieci ze szkoły amerykańskiej.
  11. Zapraszamy do czytania Niedzieli, Gościa i Małego Gościa Niedzielnego oraz Naszego Dziennika.