Ogłoszenia parafialne - 22.05.2022 R.

1. Ks. Jan Świstak, wieloletni Proboszcz naszej Parafii, przebywa w szpitalu. Prosimy Wszystkich Parafian o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia ks. Prałata.
  2. Dziś, podczas Mszy świętych o 10:30 i 0 12:00, grupa Dzieci ze szkoły w Powsinie, przyjmie
    I Komunię świętą. Prosimy o modlitwę w intencji Dzieci i Rodziców.
  3. Dziś także, o godz. 9:00, Msza święta w intencji Radia Maryja, Telewizji TRWAM, Ofiarodawców
    i Ojczyzny. Po każdej Mszy świętej zbiórka ofiar do puszki na media katolickie.
  4. W dniu dzisiejszym, o godz. 19:00 spotkanie w grupach dla kandydatów do bierzmowania w Domu Parafialnym.
  5. W poniedziałek, wtorek i środę, o godz. 6:45 procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla Rolników.
  6. W poniedziałek, wtorek i środę, po Mszy św. wieczornej, próby przed I Komunią świętą dla Dzieci
    i Rodziców ze szkoły Lindego. Dzieci ze szkoły Lindego przyjmą I Komunię Świętą podczas Mszy św. o godz. 12:00, w przyszłą niedzielę 29 maja. Wszystkich, którzy nie uczestniczą w tych uroczystościach, prosimy o wybranie Mszy świętej o innej godzinie.
  7. Od poniedziałku do piątku trwać będzie tzw. Biały Tydzień, dla Dzieci ze szkoły w Powsinie, które w dniu dzisiejszym przyjęły I Komunię Świętą. Dzieci i Rodziców zapraszamy na Msze święte o godz. 18:00.
  8. W najbliższą środę, 25 maja, o godz. 19 zapraszamy wspólnie z Centrum Kultury Wilanów, na muzyczne spotkanie z okazji Dnia Matki. Koncert "Operetka. Zaśpiewajmy o miłości" dedykowany wszystkim mamom, odbędzie się w sali domu parafialnego. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku. Zapraszamy!
  9. Ksiądz Mikołaj zaprasza Grupę Młodzieżową na spotkanie w piątek, 27 maja, na godz. 19:00 do sali Domu Parafialnego.
  10. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiana będzie codziennie, podczas nabożeństwa majowego.
  11. W sobotę, po Mszy św. o godz. 18:00, modlitwa dziękczynna za koronację cudownego obrazu Matki Bożej Tęskniącej.
  12. W naszej Parafii, rozpoczęło działalność poradnictwo dla małżeństw. Małżonkowie z wieloletnim stażem, Beata i Jacek, zapraszają na indywidualne spotkania małżeństwa, które potrzebują wsparcia. Spotkania odbywać się będą w każdą środę, w godzinach 19:00 – 20:00 w sali Domu Parafialnego.
  13. W tym tygodniu w Liturgii obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych, w czwartek wspomnienie św. Filipa Neri, Kapłana, w sobotę wspomnienie bł. Stefana kard. Wyszyńskiego, Biskupa, w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.