Ogłoszenia parafialne - 26.02.2023 R.

26.02.2023

I niedziela Wielkiego Postu

1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątki, na Drogę Krzyżową zapraszamy: dzieci, na godzinę 17:00, dorosłych na godzinę 18:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali odbędzie się procesja Eucharystyczna w kościele.
  2. Dziś zbieramy ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wojnie na Ukrainie.
  3. W przyszłą niedzielę modlić się będziemy za Misjonarzy, którzy głoszą Ewangelię na wszystkich kontynentach. W tym dniu zbierane będą ofiary do puszki na dzieła misyjne.
  4. W czwartek, podczas adoracji wieczornej modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  5. 3 marca przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa
    o godz. 18:00, spowiedź od 6:45 i od 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Chorych odwiedzimy od godz. 9:00. Tego dnia przypada też rocznica nominacji ks. kard. Kazimierza Nycza na stolicę metropolitalną  w Warszawie. W modlitwach pamiętajmy o naszym Pasterzu.
  6. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i starszą do udziału w spotkaniach grupy młodzieżowej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek,
    3 marca, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
  7. 4 marca przypada I sobota miesiąca. Różaniec o godz. 17:30. Msza święta
    o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 18:00. Po Mszy św. adoracja pokutna za Warszawę od 19:15 do 20:30.
  8. W przyszłą niedzielę, o godz. 19:00, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  9. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca. Po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.