OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.03.2024r.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś obchodzimy w Kościele Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego i rozpoczynamy oktawę tej uroczystości.
  2. Jutro w poniedziałek wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego. Będziemy też zbierać ofiary do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Od środy do piątku będziemy szlifować podłogę w naszym kościele w godz. od 8:00 do 15:00, dlatego w te dni nie będzie pogrzebów.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od 23:00 do 24:00 godzina święta.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 6:45 i od 17:00. Kapłani udadzą się do chorych o 9:00. Po Mszy wieczornej adoracja do godz. 20:00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec wynagradzający o 17:30. Po Mszy wieczornej 15-sto minutowa medytacja o różańcu, a następnie adoracja pokutna za Warszawę do 20:30.
  7. Za tydzień 7.04 w pierwszą niedzielę miesiąca po sumie adoracja i procesja eucharystyczna, a o 16:00 Msza w języku angielskim. Również 7.04 w tę niedzielę, będącą świętem Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na koronkę o godz. 15.00. Osoby, które w tym dniu przystąpią do sakramentu pokuty i Eucharystii mogą uzyskać darowanie win i kar za grzechy.
  8. Tradycyjnie zapraszamy też do czytania Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Naszego Dziennika.
  9. Serdecznie dziękujemy za pomoc i prace przy ciemnicy i Grobie Pana Jezusa: s. Natalii, Państwu Tomaszowi i Annie Wyskokom oraz panom: Tadeuszowi Kondraciukowi i Krzysztofowi Wyskokowi. Dziękujemy również całej służbie liturgicznej: ministrantom i lektorom, panu organiście Tadeuszowi, Chórzystom, za służbę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego oraz Bractwu Trójcy Przenajświętszej za udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji Triduum Paschalnego. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa wszystkim kółkom Żywego Różańca oraz wszystkim Ofiarodawcom.