Dziś 2017-09-25 imieniny obchodzą: Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, ¦więtopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław,

Raj dla dzieci
Sklep „Raj dla dzieci” jest sklepem o profilu katolickim ukierunkowanym szczególnie na dzieci i młodzież, jednakże niejeden dorosły znalazłby również coś dla siebie :)

W ofercie sklepu znajduje się największy wybór artykułów katolickich dla dzieci. Obecnie w sklepie można nabyć książki (ponad 420 tytułów!), gry (komputerowe i planszowe), puzzle, filmy animowane, płyty z muzyką, koszulki, kubki, naklejki, zakładki oraz wiele, wiele innych...

Polecamy!

Raj dla dzieci