Ogłoszenia parafialne - 02.10.2022 R.

1. Rozpoczął się październik, miesiąc w którym szczególnie oddajemy cześć Najświętszej Maryi Pannie przez modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe, odbywają się w naszej Parafii codziennie,
    o godz. 17.00. W związku z tym, przez cały październik, wieczorne Msze św. w dzień powszedni odprawiane będą o godz. 17:45.
  2. Dziś, po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  3. Dziś o godz. 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas I liceum i starszych. Grupa, która kończy kurs w tym roku spotyka się na spotkaniach w grupach, 9 października o godz. 19:00.
  4. We czwartek, podczas adoracji po Mszy św. wieczornej modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a od godziny 23.00 do 24.00 Godzina Święta.
  5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 17:45, spowiedź od 6:45 i od 17:00. Adoracja do godz. 20:00. Chorych księża będą odwiedzać od godz. 9:00.
  6. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież z klas VII i starszą na spotkanie do Sali Domu Parafialnego,
    w piątek na godz. 19:00. W planie modlitwa i poczęstunek.
  7. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie oraz w Świętej Lipce. Wyjazd zaplanowany jest na 15 października o godz. 6.00. Koszt 180 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej oraz zakrystii. W trakcie zapisów konieczne będzie podanie nr. PESEL potrzebnego do ubezpieczenia turystycznego.
  8. W przyszłą niedzielę, 9 października, o godz. 18:00, Msza święta w intencji Ojczyzny.
  9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli, oraz Naszego Dziennika.