Ogłoszenia parafialne - 03.04.2022 R.

1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Głosi je ks. Marcin Ożóg. Nauki rekolekcyjne w niedzielę, podczas każdej Mszy św. Spowiedź, pół godziny przed każdą Mszą świętą. Natomiast 4, 5 i 6 kwietnia (poniedziałek, wtorek, środa), nauki rekolekcyjne głoszone będą podczas Mszy św. o godz. 9:00
    i 18:00. Spowiedź w te dni – pół godziny przed Mszą świętą. Przypominamy, że przynajmniej raz w roku mamy obowiązek odbyć spowiedź, a w okresie Wielkanocnym przyjąć Komunię Świętą.
  2. Dzieci ze szkoły w Powsinie będą przeżywać rekolekcje w systemie mieszanym – część nauk w szkole, podczas lekcji religii, część w Kościele. Szczegółowy harmonogram wizyt w Kościele został rozesłany do Rodziców za pomocą platformy Librus.
  3. Od 27 marca trwa w naszej Parafii peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej, która została przywieziona z Portugalii (Fatimy). Zapisy Rodzin chętnych do włączenia się w peregrynację
    i przyjęcia figury Matki Bożej Fatimskiej na tydzień, u księdza Proboszcza.
  4. Przypominamy, że w naszej Parafii, w każdy czwartek i sobotę, po Mszy św. wieczornej, do godz. 20, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i przyjęcia indywidualnego błogosławieństwa. Zapraszamy Wszystkich Parafian do udziału w tej Modlitwie.
  5. Dziś, o godz. 16:00 Msza święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej ze szkoły w Powsinie.
  6. Dziś także, o godz. 19:00 kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  7. W piątek, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Powsina, która przejdzie ulicą Przyczółkową, Gronową, a następnie, ostatnia stacja przy Kościele.
  8. W sobotę, 9 kwietnia, na godz. 15:00, zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami Bielawy.
  9. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm. Będzie je można nabyć u ministrantów, przed każdą Mszą świętą.
  10. 10 kwietnia, w niedzielę, o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i nabożeństwo pokutne. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Parafian.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.