Ogłoszenia parafialne - 04.12.2022 R.

1. Trwamy w okresie Adwentu. W naszej parafii, Msze św. roratnie są odprawiane w dni powszednie (od poniedziałku do soboty), o godz. 6:30. Zapraszamy Dzieci i Rodziców.
    Po Mszy świętej, dla Dzieci i Rodziców, herbata w salce katechetycznej.
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Sumie adoracja i procesja Eucharystyczna. Ponadto zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie wspólne, o godz. 19:00, do Domu Parafialnego.
  3. Dziś przypada Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wspomagajmy modlitwą chrześcijan żyjących na terenie dawnego Związku Radzieckiego. Po każdej Mszy świętej zbieramy ofiary do puszki.
  4. W naszej parafii chcemy stworzyć kolejny krąg Kościoła Domowego. Zapraszamy małżeństwa, które pragną pogłębić swoją duchowość do zaangażowania się w życie Kościoła. Osoby chętne prosimy
    o kontakt z ks. Mikołajem, po Mszach świętych lub w Kancelarii Parafialnej.
  5. W środę, 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godzinie 12 będzie możliwość Adoracji – jest to tzw. Godzina Łaski.
  6. W naszej Parafii, rekolekcje adwentowe będą trwały w dniach 18 – 20 grudnia. Szczegóły w nowym numerze Wiadomości Powsińskich.
  7. Pan Tadeusz, nasz organista nie będzie w tym roku roznosił opłatków na terenie Parafii. W opłatki można się zaopatrzyć w kościele, po każdej Mszy świętej u Siostry w zakrystii i u pana Organisty, przy wyjściu z kościoła. Prosimy nie wchodzić na chór, pan Organista zejdzie z opłatkami na dół.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Mikołaj biskupa, we środę św. Ambrożego, biskupa, we czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w piątek wspomnienie św. Juana Diego, w sobotę wspomnienie NMP Loretańskiej.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godzinę 18:00, na Mszę św. w intencji Ojczyzny.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Wiadomości PowsinskichGościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.