Ogłoszenia parafialne - 06.03.2022 R.

 1. Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. Dziś także, o godz. 19:00, w Sali Domu Parafialnego, kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. W czasie wielkiego postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W piątki, na Drogę Krzyżową zapraszamy: dzieci, na godzinę 17:00, dorosłych na godzinę 18:30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali odbędzie się procesja Eucharystyczna w kościele.
 4. W przyszłą niedzielę, 13 marca, przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojca Świętego.
 5. Przyszłą niedziela jest także dniem modlitwy za Misjonarzy, którzy głoszą Ewangelię na wszystkich kontynentach. W tym dniu zbierane będą ofiary do puszki na dzieła misyjne.
 6. 13 marca, w niedzielę, zapraszamy Wszystkich Parafian na godz. 19:00, na Mszę św.
  w intencji Ojczyzny. Będziemy się modlić za wstawiennictwem Patronów Polski – św. Andrzeja Boboli i św. Wojciecha.
 7. Przypominamy także, że w przyszłą niedzielę odbędzie się Msza święta dla Rodziców
  i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej ze szkoły w Powsinie.
 8. Ksiądz Mikołaj zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej i starszą do udziału w spotkaniach grupy młodzieżowej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek,
  11 marca, o godz. 19:00, w sali Domu Parafialnego.
 9. W naszej Parafii powstaje zespół ds. pomocy Ukrainie. Wszystkie osoby, które chcą włączyć się w prace zespołu prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Wiadomości Powsińskich, Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.