OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.09.2024r.

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

1. Trwa nowenna do św. Michała Archanioła. Codziennie po Mszy o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo. Uroczyste zawierzenie parafii św. Michałowi Archaniołowi nastąpi w niedzielę 15.09. podczas wszystkich Mszy świętych. Poprowadzi je o. Mateusz Szerszeń, michalita. Podczas nowenny korzystamy z książki „Zawierzenie się Michałowi Archaniołowi”, którą nabyć można w zakrystii w cenie 20 zł.
  2. Dziś o 16:00 będzie Msza św. w języku angielskim, a o 18:00 Msza za Ojczyznę.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze szkoły w Powsinie odbędzie się jutro
    (w poniedziałek) o godz. 19:00 w kościele, a dla szkoły Lindego 16.09 o 19:00 także w kościele.
  4. W środę 11 września, o godz. 19:00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego – spotkań prowadzonych przez księdza Markosa, w trakcie których można poszerzyć swoją wiedzę o Piśmie Świętym i pogłębić relację ze Słowem Bożym. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek 13 września, po mszy wieczornej i modlitwie w ramach nowenny do św. Michała Archanioła, odbędzie się procesja fatimska z różańcem.
  6. W sobotę 14 września o 11:00, będzie zbiórka wszystkich ministrantów. Obecność obowiązkowa.
  7. Parafia św. Elżbiety w Powsinie organizuje katechezę w języku angielskim:
  • dla dzieci przedszkolnych,
  • przygotowującą do Pierwszej Komunii świętej i bierzmowania,
  • dla dzieci w wieku 11-14 lat.
  • Spotkanie organizacyjne dla rodziców będzie 10 września o godz. 19:00 w sali naprzeciwko kościoła.
  1. Informujemy, że są wciąż wolne intencje na poranne Msze święte. Intencje można zamawiać w kancelarii i zakrystii.
  2. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Naszego Dziennika oraz Wiadomości Powsińskich.