Ogłoszenia parafialne - 08.01.2023 R.

08.01.2023

Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy w modlitwie
    o wdzięczności za dar sakramentu chrztu, o kapłanach, którzy nam udzielili tego sakramentu oraz o chrzestnych. W liturgii, od poniedziałek rozpoczynamy okres zwykły w ciągu roku.
  2. Dziś, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
  3. Dziś, po Mszy św. o godz. 10:30 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek do sali Domu Parafialnego. Po Sumie natomiast kolejne spotkanie Kół Różańcowych w Kościele. W związku z tym nie ma Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. W tym tygodniu księża odwiedzą:

Poniedziałek - Bielawa, ul. Makowa, od godz. 17:00 (2 księży).

Wtorek – Bielawa, Ogrody Bielawy (2 księży).

Środa – ul. Okrzewska, ul.Olszynki i ul Waflowa (1 ksiądz)

Piątek – ul. Nowoursynowska (od strony lasu, od nr 20 do nr 41 włącznie, 3 księży)
Sobota – ul. Nowoursynowska (od nr 42 do 68 D włącznie) i ul. Kuny (2 księży)

Prosimy o podwiezienie księży na kolędę.

1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15:30 zapraszamy na XIX Chóralny Wieczór Kolędowy. Wystąpią okoliczne chóry i zespoły śpiewacze.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.