OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2024r.

Dziesiąta Niedziela Zwykła

1. Dziś, 09.06, o 18:00 odprawiona zostanie Msza w intencji naszej ojczyzny, a po Mszy w sali naprzeciwko kościoła będzie spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania prowadzone przez ks. Markosa.
  2. Dziś też w Parafii Św. Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie godz. 9.30-13.30 w Domu Parafialnym trwać będzie Akcja Honorowego Krwiodawstwa.
  3. W czwartek, 13.06., po mszy wieczornej, będzie różaniec i procesja fatimska.
  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • we wtorek – wspomnienie św. Apostoła Barnaby,
    • w czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy,
    • w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala.
  5. Kolejne spotkanie dla bierzmowanych, tym razem z panem Krzysztofem, odbędzie się w niedzielę za tydzień, po mszy wieczornej, w sali naprzeciwko kościoła.
  6. Zapraszamy do czytania Wiadomości Powsińskich, Niedzieli, Gościa- i Małego Gościa Niedzielnego oraz Naszego Dziennika.