OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.10.2024r.

Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła

1. Dziś:
    • po Mszy o 12:00 będzie nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna,
    • o 16:00 Msza w języku angielskim,
    • po Mszy wieczornej będzie adoracja połączona z modlitwą uwielbienia.
  2. Jutro, 07.10., o 19:15 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców wszystkich dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W środę, 09.10., o 19:00 w sali parafialnej będzie spotkanie Kręgu Biblijnego. Ks. Markos serdecznie zaprasza wszystkich chętnych i zachęca do wzięcia własnego Pisma Świętego.
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
    • wspomnienie NMP Różańcowej – w poniedziałek,
    • wspomnienie św. Jana XXIII, papieża – w piątek.
  5. W przyszłą niedzielę 13.10.:
    • przypada XXIV Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia. Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia po każdej przeprowadzą w naszej parafii tradycyjną zbiórkę do puszek na fundusz stypendialny fundacji,
    • o 13:00 odbędzie się koncert dla dzieci w ramach odbywającego się wówczas Dnia Dyni,
    • o 17:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po Mszy wieczornej sprawowanej w intencji ojczyzny odbędzie się nabożeństwo różańcowe połączone z procesją fatimską. Z tego powodu nie będzie różańca o 17:15.
  6. Parafia św. Anny w Wilanowie w dniach od 07.10. do 14.10. organizuje „Jerycho Przebłagalne”. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  7. 19.10. i 20.10., w sobotę i niedzielę, przeprowadzona zostanie zbiórka makulatury na rzecz wsparcia dzieci niewidomych z Rwandy.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Naszego Dziennika.