Ogłoszenia parafialne - 10.01.2021 r.

Uroczystość Chrztu Pańskiego Rok B - 10.01.2021 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy w modlitwie o wdzięczności za dar sakramentu chrztu, o kapłanach, którzy nam udzielili tego sakramentu oraz o chrzestnych.
  2. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły. Zgodnie z naszą polską tradycją kolędy śpiewamy do        2 lutego do święta Ofiarowania Pańskiego. Również szopka Bożonarodzeniowa będzie obecna w naszym kościele do święta Ofiarowania Pańskiego.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii jest odmawiany różaniec po Mszy św. porannej w dni powszednie i przed Mszą św. wieczorną. Serdecznie zapraszamy Kółka Różańcowe i wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  4. Trwa kolęda w naszej parafii. Osoby, które chciałyby się jeszcze zapisać proszone są o kontakt z ks. Proboszczem lub ks. Stanisławem.
  5. W tym roku do końca czerwca zmieniamy na stałe godziny pracy kancelarii. W poniedziałek kancelaria będzie czynna tylko popołudniu od godz. 16.00 do 17.00, a piątek tylko rano od godz. 8.00 do 9.00. Pozostałe dni tygodnia czyli wtorek, środa i czwartek kancelaria czynna tak jak dotychczas rano od godz. 8.00 do 9.00, a popołudniu od godz. 16.00 do 17.00.
  6. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii: w czwartek wspomnienie św. Antoniego Opata; w sobotę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli.