Ogłoszenia parafialne - 12.05.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.05.2024r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś o 18:00 zostanie odprawiona Msza w intencji ojczyzny.
  2. Kolejne spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się dziś o 19:05.
  3. Jutro, po Mszy wieczornej i nabożeństwie majowym odbędzie się procesja fatimska z różańcem.
  4. Pierwsza próba przed 1. Komunią dla szkoły Lindego odbędzie się też jutro o 19:15.
  5. Msza i nabożeństwo majowe przy ul. Czekoladowej odprawione zostaną we wtorek o 16:00. Zapraszamy szczególnie mieszkańców z Powsina do uczestnictwa.
  6. W czwartek po Mszy wieczornej będą odmawiane modlitwy za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
  7. Druga próba przed 1. Komunią dla szkoły Lindego odbędzie się w piątek o 19:15.
  8. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed 1. Komunią odbędzie się w sobotę od 9:00 do 10:30.
  9. W sobotę też o 18:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza wigilijna uroczystości Zesłania Ducha Świętego z rozbudowaną liturgią słowa. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  10. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek – wspomnienie NMP z Fatimy.
    • we wtorek – święto św. Macieja, Apostoła,
    • w czwartek – uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski,
    • w sobotę – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  11. Pierwsza Komunia Święta dla dzieci ze szkoły Lindego odbędzie się w niedzielę za tydzień o 12:00.
  12. Zapraszamy do czytania Wiadomości Powsińskich, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Naszego Dziennika.