Ogłoszenia parafialne - 15.01.2023 R.

15.01.2022

II Niedziela Zwykła

1. Dziś, na godz. 15:30 zapraszamy na XIX Chóralny Wieczór Kolędowy. Wystąpią okoliczne chóry i zespoły śpiewacze.
  2. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. W tym tygodniu księża odwiedzą:
    Poniedziałek: ul. Gąsek pod Skarpą, Nowoursynowska 70 – 80, Gąsek na Skarpie (2 księży).

Wtorek: ul. Potułkały, ul. Trzmiela, ul. Kwitnącej Łąki, Przyczółkowa 15, Drewny 29 (2 księży)

Środa: ul. Ponczowa (1 ksiądz)

Piątek: ul. Relaksowa i ul. Rosoła (2 księży)

Sobota: ul. Przekorna (od strony lasu do numeru 59), Przekorna 61 (do końca) (2 księży) oraz ul. Ruczaj, ul. Prętową i ul. Wiechy (1 ksiądz).

1. 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Potrwa do 25 stycznia. Szczegóły obchodów znaleźć można w gablocie przed kościołem.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Antoniego, Opata; we czwartek wspomnienie św. Józefa Pelczara, Biskupa; w sobotę wspomnienie św. Agnieszki, Dziewicy
    i Męczennicy.
  3. Za tydzień, 22 stycznia, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
  4. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o godz. 12:00 będziemy mogli usłyszeć przy organach Marka Kulickiego, organistę z Wiednia. Towarzyszyć mu będzie sopranistka – Agnieszka Gertner – Polak. Po Mszy świętej zapraszamy na krótki recital organowy.
  5. Małżeństwa z naszej Parafii organizują Bal Karnawałowy dla Małżeństw, który odbędzie się 4 lutego, o godz. 17:00 w sali Centrum Kultury Wilanów, przy ul. Kolegiackiej. Koszt 200 zł. od pary. Zapisy tylko na adres mailowy: [email protected] do 30 stycznia.
  6. Poszukujemy pracownika do pracy przy Kościele (prace konserwatorskie, porządkowe). Wiadomość u księdza Proboszcza.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.