Ogłoszenia parafialne - 16.01.2022 R.

II Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek obchodzimy w Kościele w Polsce Dzień Judaizmu.
  2. 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Potrwa do 25 stycznia. Szczegóły obchodów znaleźć można w gablocie przed kościołem.
  3. Za tydzień, 23 stycznia, kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.
  4. Trwa wizyta duszpasterska w naszej Parafii. W tym tygodniu księża odwiedzą:

Poniedziałek: ul. Gąsek pod Skarpą, Nowoursynowska 70 – 80, Gąsek na Skarpie (2 księży).

Wtorek: ul. Potułkały, Kwitnącej Łąki, Przyczółkowa 15, Drewny 29 (2 księży)

Środa: ul. Ponczowa (1 ksiądz)

Piątek: ul. Relaksowa i ul. Rosoła (2 księży)

Sobota: ul Przekorna (od strony lasu do numeru 59), Przekorna 61 (do końca) (2 księży)

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, Opata; we środę wspomnienie św. Józefa Pelczara, Biskupa; w piątek wspomnienie
    św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy.
  2. W przyszłą niedzielę, o godz. 9:00 Msza święta w intencji Radia Maryja, Telewizji TRWAM, naszej Ojczyzny i Ofiarodawców Radia Maryja.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: nowego numeru Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Naszego Dziennika.