Ogłoszenia parafialne - 18.10.2020 r.

1. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy Niedzielę Misyjną pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”. Taca przeznaczona jest na cele misyjne. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkich misjonarzy i pracujących na misjach oraz o nowe powołania misyjne.
  2. Dzisiaj w niedzielę o godz. 19.00  spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy  w listopadzie przyjmą sakrament bierzmowania.
  3. Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie duszpasterstwa młodzieży Niniwa we piątek 23 X o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie formacyjne dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zbiórka do puszki na Radio Maryja i Telewizję Trwam.
  5. Ks. Stanisław organizuje wyjazd zimowy dla dzieci na narty do Poronina do ośrodka Orla Perć w pierwszym tygodniu ferii w dniach od 16 do 23 stycznia. Całkowity koszt (z wypożyczeniem nart, karnetami na stok) wynosi 1500 zł. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy u ks. Stanisława. W przypadku, gdy sytuacja zdrowotna się nie poprawi na początku stycznia wyjazd zostanie oczywiście odwołany.
  6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych: jednorazowe i roczne. Można je zgłaszać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  7. Za tydzień z soboty na niedzielę zmiana czasu letniego na zimowy.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika; we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana; w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Naszego Dziennika.