OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.09.2024r.

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

1. Dziś w Archidiecezji Warszawskiej po każdej Mszy zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz pomocy poszkodowanym przez powódź.
  2. W środę 25.09. w parafii bł. Władysława z Gielniowa, Patrona Warszawy, odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem JE ks. Kazimierza Kardynała Nycza. Tego dnia po południu kancelaria będzie nieczynna.
  3. W sobotę 28.09. obchodzić będziemy miesięcznicę koronacji cudownego obrazu MB Tęskniącej.
  4. W niedzielę 29.09. przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu imieniny obchodzą biskupi pomocniczy naszej archidiecezji – bp Rafał Markowski i bp Michał Janocha. Prosimy o modlitwę w intencji Dostojnych Solenizantów.
  5. Spotkanie dla bierzmowanych, którzy w poprzednim roku szkolnym rozpoczęli swoje przygotowanie do przyjęcia sakramentu, odbędzie się w najbliższą niedzielę 29.09. o 19.00 w sali naprzeciwko kościoła.
  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny,
    • w środę – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera i Patrona Warszawy,
    • w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera,
    • w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika,
  7. Parafia św. Anny w Wilanowie w dniach od 07.10. do 14.10. organizuje „Jerycho Przebłagalne”. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Naszego Dziennika oraz Wiadomości Powsińskich.