OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 25.04.2021 R.

IV Niedziela Wielkanocy Rok B

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na media katolickie.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 do godz. 14.00 i popołudniu od godz. 17.00 do Mszy św.wieczornej.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy dzisiaj w niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 na spotkania w grupach z animatorami.
  4. Rozpoczynamy w tym tygodniu w sobotę nabożeństwa majowe. W niedzielę i uroczystości o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  5. W czwartek obchodzimy w Kościele Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec o godz. 17.30, a Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja pokutna za Warszawę do godz. 20.00.
  7. W przyszłą niedzielę wypada I niedziela miesiąca. Po sumie adoracja NS i procesja eucharystyczna.
  8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę św. Ludwika Grignion de Montfort, kapłana; w czwartek św. Katarzynę Sieneńską, dziewicę i doktora Kościoła; w sobotę św. Józefa Rzemieślnika,
  9.  Papież Franciszek wyznaczył datę beatyfikacji sługi Bożego ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego i s. Róży Marii Czackiej na niedzielę 12 września tego roku.
  10.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, nowego numeru Małego Gościa Niedzielnego.