OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29.09.2024r.

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

1. Dziś imieniny obchodzą biskupi pomocniczy naszej archidiecezji – bp Rafał Markowski i bp Michał Janocha. Prosimy o modlitwę w intencji Dostojnych Solenizantów. Po każdej Mszy będzie litania do św. Michała Archanioła oraz namaszczenie olejem św. Michała.
  2. Dziś też o 19.00. w sali naprzeciw kościoła odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która  w poprzednim roku szkolnym rozpoczęła przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Następne spotkanie, z panem Lubomirskim, jest zaplanowane na 13.10.
  3. Przez cały październik o 17:15 odprawiane będzie nabożeństwo różańcowe.
  4. W pierwszy piątek miesiąca, 04.10. spowiadać będziemy od 6:45 i od 17:00. Tego dnia też po wieczornej Mszy będzie adoracja do 20:00.
  5. W pierwszą sobotę, 05.10. po mszy wieczornej będzie rozważanie różańcowe i modlitwa pokutna za Warszawę. Adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa do 20.30.
  6. Do chorych od 9:30 ks. Markos uda się w piątek, a ks. Proboszcz wyjątkowo w sobotę.
  7. W następną niedzielę, po Mszy o 12:00 będzie nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna, a o 16:00 Msza w języku angielskim.
  8. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Hieronima,
    • we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
    • w środę – wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
    • w piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
    • w sobotę – wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej,
  9. Parafia św. Anny w Wilanowie w dniach od 07.10. do 14.10. organizuje „Jerycho Przebłagalne”. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Naszego Dziennika oraz Wiadomości Powsińskich.